Metal – Delikli Metal Ses Yalıtım Levhası

Metal – Delikli Metal Ses Yalıtım Levhası

Metal Delikli Metal Ses Yalıtım Levhası | Metal levhaların isteğe bağlı olarak delik şekilleri, çapları, dizilişleri esas görülerek presler ile delinmesi sonucu Kabartma delikli, düz delikli ve dışa kabartmalı metal levhalar elde edilir. Delinen bu levhalar ve ayrıca zımbalanan küçük parçacıklar da kullanılabilmektedir.

Metal Delikli Metal Ses Yalıtım Levhası

Metal Delikli Metal Ses Yalıtım Levhası

Zımbalanarak açılan delikler levha gövdeleriyle aynı hizada kalabilir ya da yüzeye göre çukur ve gömme sekillerinde basılabilirler. Bunun dışında delik açmadan kabartma işlemi şeklinde bir gömme baskı işlemi de mümkündür.  Delikler istenirse sütun ve sıralara düzgün ve sıralı şekilde açılabilmektedir.  Metal levhaların başlangıçlarında, sonlarında, yanlarında ve iç kısımlarında istenirse delinmemiş yüzeyler de bırakılabilir. Bazı avantajlarını sıralarsak:  hafifletilmiş metallerdir, ışık geçirgenlikleri vardır, ısı transferi kontrolü, kaymazlık yaratımı ve akustik verimlilikleri vardır. Uzun ömürlüdürler ve az biraz temizlik bakımı uzun yıllar kullanılabilmesi açısından bu metal levhalar için yeterlidir. İç mimaride ve ses yalıtım sistemlerinde, tavan ve döşemelerde, çitler ve eleklerde, bina cephelerinde, güneş gölgeliklerinde ve genişletilmiş metal kullanılan pek çok uygulamada kullanılmaktadır.

Metal Delikli Metal Ses Yalıtım Levhası

Birbirinden farklı şekil ve ölçülerde Metal – Delikli Metal Ses Yalıtım Levhaları için özel kalıp yapabilme imkanımız bulunmaktadır. Desibel Akustik olarak kaliteli izolasyon malzemeleri ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Ses yalıtımı hizmetlerimizden yararlanmak veya ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçin.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir